تبلیغات
دانستنیهایی مفید ازهمه جا ،از همه چیز ،برای همه - توضیحات مایکروسافت درباره اینترنت اکسپلورر 9 !
  • تعداد مطالب :
  • آخرین بروزرسانی :
  • تعداد افراد آنلاین :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

entry توضیحات مایکروسافت درباره اینترنت اکسپلورر 9 !


اینترنت اکسپلورر 9

آره ، درست شنیدید ، اینترنت اکسپلورر 9 !!!


متن زیر از سایت The Next Web  توسط پرشین ورد . نت ترجمه شده است .

مایکروسافت طی گفته ای که در کنفرانس چند روز پیش داشته است ، درباره ساختمان اینترنت اکسپلورر 9 ، این مرورگر پرقدرت و آینده ی آن صحبت کرده.
این سخنرانی مربوط به بخش معرفی این دو برنامه را “استیون سینوفسکی” مدیر مرکز ویندوز و Windows Live در شرکت مایکروسافت انجام داد. او یک سال قبل نیز در همین همایش نسخه بتای سیستم‌عامل ویندوز ۷ را معرفی کرده بود و هم‌اکنون در مورد این سیستم‌های جدید که از سه هفته قبل مورد آزمایش قرار گرفته‌اند، توضیح داده است.

شرکت مایکروسافت در دوره آزمایش سیستم‌عامل ویندوز که از ماه ژانویه آغاز شده بود، ۷/۱ میلیون بازخورد را از کاربران دریافت کرد و در این مدت ۴/۱۰ میلیون گزارش خطا را مورد بررسی قرار داد تا تمامی آن‌ها برطرف شوند. در ژانویه ۲۰۰۹ نخستین نسخه بتا از ویندوز ۷ راهی بازار شد و برنامه‌نویسی این سیستم‌عامل در ماه جولای به اتمام رسید.

“سینوفسکی” در توضیحات خود خاطر نشان کرد که در دوران آزمایش نسخه‌‌های مختلف ویندوز ۷، بیش از ۵۵ درصد کاربران آن را با کیفیت ۱۰۲۴ در ۷۶۸ پیکسل اجرا کردند و تنها ۵/۰ درصد کاربران از کیفیت بسیار بالای ۱۹۰۰ در ۱۲۰۰ پیکسل آن بهره بردند.

“سینوفسکی” اعلام کرد، هم‌اکنون تنها سه هفته از آغاز فعالیت‌های مایکروسافت روی پروژه آزمایش Internet Explorer 9 می‌گذرد. به گفته او، در این دوره زمانی کوتاه IE9 توانسته است سطح خود را به فایرفاکس موزیلا، Safari اپل و Chrome گوگل برساند.

اگر كه می خواین در باره اینترنت اکسپلورر اطلاعات بیشتری یاد بگیرین ، بهتون پیشنهاد می کنم كه اینجا كلیك كنید ، اگر كه هم می خواین درباره مرورگر های بیشتر بدونین ، به قسمت مرورگر های وب در سایت پرشین ورد مراجعه كنید .

منتظر نظرتون هستم ...

منبع اصلی
برگرفته از The Next Web

برچسب ها :اینترنت اكسپلورر9 ,

author نوشته: سعید طهماسبی دهكردی date تاریخ: دوشنبه 9 آذر 1388 date نظر