تبلیغات
دانستنیهایی مفید ازهمه جا ،از همه چیز ،برای همه - گوگل جستجو در زمان حال را امکان پذیر می کند !
  • تعداد مطالب :
  • آخرین بروزرسانی :
  • تعداد افراد آنلاین :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

entry گوگل جستجو در زمان حال را امکان پذیر می کند !


موتور جستجوی گوگل

موتور جستجوی گوگل به تازگی ابزاری را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا بتوانند اطلاعات را در زمان وقوع رویدادهای مختلف جستجو کنند.

غول جستجوی اینترنتی جهان اعلام کرده است این ابزار می تواند داده ها و اطلاعات را در زمان حال یا در زمان وقوع و از میان هزاران صفحه اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهد.

این ویژگی جدید موتور جستجوی گوگل در عین حال شامل اطلاعات شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر نیز خواهد بود.

گوگل هرروز با امکانات جدید !!!

گوگل اعلام کرده است : این اولین باری است که یک موتور جستجو اطلاعات وقایع را در زمان حقیقی روی دادن در نتیجه جستجوی خود قرار می دهد.

شرکت Silicon Valley اعلام کرده است که این ابزار اکنون آماده است و تا چند روز آینده در سرتاسر جهان ارائه خواهد شد، اطلاعات جدید توییتر به محض ارائه ابزار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت اما اطلاعات فیس بوک و مای اسپیس تا اوایل سال آینده با اطلاعات گوگل ترکیب نخواهند شد.

اطلاعات زمان کنونی رویدادها همراه با دیگر نتایج جستجو در صفحه نتایج نمایش داده خواهند شد و دارندگان تلفن همراه هوشمند مانند آی فن نیز می توانند از این ابزار جدید در جستجوهای خود سود ببرند.

بر اساس گزارش بی بی سی، گوگل پیشتر از این ابزاری بصری به منظور استفاده از تصاویر به جای کلمات کلیدی در جستجوها ارائه کرده بود، این ابزار تصاویر ارائه شده را با تصاویر آرشیو موتور جستجو مقایسه کرده و نتیجه را به صورت اطلاعات ارائه می کند.

اگه كه می خواین درباره گوگل بیشتر اطلاعات كسب كنید ،می تونین اینجا كلیك كنید و یا به قسمت آی تی و وب » گوگل مراجعه بفرمایید .

نظر یادتون نره ! 


منبع اصلی
برگرفته ازخبرگزاری مهر

برچسب ها :گوگل ,جستجو ,

author نوشته: سعید طهماسبی دهكردی date تاریخ: جمعه 20 آذر 1388 date نظر