تبلیغات
دانستنیهایی مفید ازهمه جا ،از همه چیز ،برای همه - بینگ بهتر است یا گوگل ؟؟؟
  • تعداد مطالب :
  • آخرین بروزرسانی :
  • تعداد افراد آنلاین :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

entry بینگ بهتر است یا گوگل ؟؟؟


بینگ ،‌مایكروسافت، گوگل !

مدیر بخش توسعه شرکت موزیلا در جریان جنگ موتورهای جستجو اظهار داشت که جستجوگر بینگ محصول جدید مایکروسافت، بهتر از گوگل است !!!

“آزا داتزلر” مدیر بخش توسعه شرکت موزیلا (مالک مرورگر فایرفاکس) با بیان این مطلب افزود: “موتور جستجوی بینگ مایکروسافت در خصوص حفظ حریم شخصی سیاست بهتری نسبت به گوگل دارد.”

این اظهار نظر از سوی مقام شرکتی که با مرورگر فایرفاکس خود در تلاش برای به چالش کشیدن مرورگر اینترنت اکسپلورر مایکروسافت است می تواند موقعیت غول نرم افزاری دنیا را در بخش موتورهای جستجو نسبت به گوگل بهبود بخشد.

این اظهارات در پاسخ به سخنانی است که چندی قبل “اریک اشمیت” مدیر اجرایی گوگل درخصوص حریم شخصی کاربران این جستجوگر بیان کرد.


به گزارش خبرگزاری مهر، اشمیت در این سخنان بیان کرد که اطلاعات شخصی کاربران از قبیل آدرسهای IP و سایتهای بازدید شده می توانند در یک جنبش منابع باز جنبه عمومی داشته باشند و در اختیار همه قرار گیرند. به همین منظور موزیلا از کابران مرورگر فایرفاکس خواسته است که گوگل را ترک کنند و موتور بینگ را در قسمت add on فایرفاکس نصب کنند.

براساس گزارش کاتاوب، تحلیلگران در بررسی این سخنان داتزلر این اظهارات را ثمره یک تجربه شخصی خود وی دانسته اند به طوری که سال گذشته داتزلر آزادانه مدل کسب و کار گوگل را مورد انتقاد شدید قرار داده بود. برپایه این مدل گوگل، این جستجوگر با استفاده از اطلاعات شخصی کاربران برای آنها تبلیغات ارسال می کند.

درحال حاضر ۹۰ درصد از موزیلا بر روی کمکهای بنیاد گوگل می چرخد. این درحالی است که این دو شرکت از پایان سال ۲۰۱۱ از هم جدا می شوند و شایعات نشان می دهند که این دو خانه انفورماتیکی اختلافات زیادی در شراکت خود دارند به خصوص این مشکلات از زمانی که گوگل مرورگر “کروم” خود را عرضه کرد شدت گرفت.

اگر که هم می خواین درباره موتور جستجوی بینگ مطالب بیشتری بدونین ، بهتره که اینجا كلیك كنید .

منتظر نظرتون هستم ...

منبع اصلی
برگرفته ازخبرگزاری مهر

برچسب ها :بینگ ,گوگل ,

author نوشته: سعید طهماسبی دهكردی date تاریخ: سه شنبه 1 دی 1388 date نظر